Obytné vozy a karavany


Sezóna skončila a hledáte bezpečné stání pro Váš karavan?
Rádi byste, aby se Vám v tomto období někdo postaral o obytný vůz?
Jste na správném místě!
Kontaktujte nás a Vaše přání bude splněno.

Proč využívat náš areál?

Osobní přístup

Poskytneme Vám spoustu služeb

Možnost dobíjení baterií

Suchá a zabezpečená hala

Pomůžeme zajistit STK


Jaké služby poskytujeme?

Servis

Máte možnost využít dílny našeho servisu, kde Vám naši technici zkontrolují a popřípadě vymění brzdy, pneu, olej, měchy, vodní i odpadní systém, světelný systém a elektroniku a také nezávislé topení.

Celoroční uskladnění

Karavany a obytné vozy mohou být v našem areálu po celý rok, a to, ať už je jakýkoliv svátek. Vy si pouze vyberete datum přihlášní a odhlášní parkování vozu, dle vašich potřeb.

Topení

Nefunguje Vám nezávislé topení? Už nechcete v chladných dnech mrznout? Náš tým se o problém postará. Má totiž bohaté zkušenosti s tímto typem závady.

Umytí

Čistota dává vozu nový lesk a vrací mu jeho krásu. Rádi Váš vůz umyjeme a Vy si ho bez starostí o mytí pouze vyzvednete.

Baterie

Když je vůz delší dobu nepoužívaný, stává se, že má vybitou baterii. Pomužeme Vám se této situaci vyhnout. Baterie Vám během odstávky vozu dobíjíme.

Bezpečí

Areál je díky kamerovému systému monitorován 24 hodin denně po celý rok. Bytelná a robustní hala neumožní zloději přístup. Váš karavan je u nás v bezpečí!

Sezóní příprava

To je např. dopnění vody do nádrží, výměna propan-butanových a propanových lahví, doplnění chemie pro WC a také servisní kontrola.

STK

Pomůžeme Vám se zajištěním STK obytného vozu a vůz jako takový připravíme na kontrolu.


Areál

Nedaleko města Jičína leží náš areál. Otevírací doba je dynamická a záleží na vás, kdy potřebujete přístup k vozu. Vše je jen o vzájemné domluvě

Adresa Mobil E-Mail Navigace Otevřeno
Záhuby 12, 507 23 602 618 393 fakturace@mastalkaj.cz Kliknutím přejdete na mapu Po domluvě
Ceník:

Částka za parkování je po domluvě.


Objednávka: