Rekreace v Českém ráji


Je Vaším cílem Český ráj?
Potřebujete najít klidné ubytování?
Jste na správném místě!
Kontaktujte nás a bude vás čekat pobyt v krásné lokalitě Českého ráje.

Proč se ubytovat u nás?

Krásné prostředí

Klidný a uzavřený areál

Nově postaveno - moderní výbava

Monitorováno kamerovým systémem

Široký výber z výletů

Možnost pobytu po celý rok (mimo Silvestr)


O nás

Nově vybudovaný rekreační areál se nachází v Českém Ráji v obci Drštěkryje. Kapacita celého objektu je 22 osob. Jedná se o klidné prostředí uprostřed zeleně s nádherným výhledem na zříceninu hradu Trosky. Ubytování zahrnuje pět vedle sebe stojících klimatizovaných mobilních domků, které stojí na oploceném pozemku. Toto místo je ideální pro cyklisty, turisty houbaře i horolezce a samozřejmě pro rodiny s dětmi, které rády podnikají výlety autem, pěšky i na kole. Přátelé mohou přijet i obytnými vozy. Možnost bazénu pro děti po dohodě předem.

Drštěkryje je malá vesnice, část Samšiny v okrese Jičín. Nachází se cca 1 km východně od Samšiny.

Součástí je také Stellplatz pro karavany a obytné vozy.

V areálu je umístěno pět chatek s terasou. Čtyři chatky pro čtyři osoby a jedna chatka pro šest osob. Každá chatka je klimatizována a vybavena kuchyňským koutem, koupelnou, obývacím pokojem a dvěma ložnicemi. V areálu je možné se připojit k internetu prostřednictvím WiFi. Dále nabízíme zapůjčení grilu včetně grilovacího nářadí zdarma a možnost koupání.

Místo je ideální pro rodiny s dětmi, cyklisty, turisty, houbaře i horolezce, neboť se nachází kousek od Prachovských skal.

Výlety

7 km
Sobotka

Ve městě Sobotka je hezké koupaliště, horolezecká stěna, historické jádro města a nad celou Sobotkou se tyčí zámek Humprecht, což je elipsovitá stavba ze 17. století.

8 km
Prachov

Ať už jste horolezec, turista, nebo milovník přírody, neprohloupíte, pokud navštívíte známé skalní město. Prachovské skály jsou přístupné po celý rok a vždy je zde co obdivovat.

9 km
Jičín

Navštivte nádherné romantické město Jičín. Možná se zde potkáte s Rumcajsem, Mankou a Cipískem. Ve městě a v jeho okolí se nachází mnoho kulturních památek, které stojí za návštěvu.

11 km
Staré Hrady

Hrad a zámek Staré Hrady je ideální místo na rodinné výlety. Děti se zde setkají s pohádkovými bytostmi a dospělí mohou zjistit, jak se žilo za císaře Františka Josefa I.

14 km
Trosky

Státní hrad Trosky je dominantou Českého ráje. Jedná se o zříceninu gotického hradu, která by jako připomínala rohy čerta. Jeden roh se nazývá Panna a druhý Baba. Stojíte-li o nádherný výhled, rozhodně toto místo navštivte.

15 km
Hrad Kost

Středověký a zachovalý hrad je vhodný pro zájemce o historii. Autentické hradní prostory dýchají středověkem a pokud už máte historie a hradeb dost, můžete navštívit přilehlé údolí Plakánek.

15 km
Radvánovice

Přírodní zábavní park Šťastná země je plný herních prvků, pískovišť, trampolín, lanovek, nad tím vším stojí hrad Trosky s tobogány a v lese se skrývá geopark. Můžete se těšit také na kontaktní ZOO plnou zvířátek.

17 km
Dětenice

Unikátní a ojedinělý Zámecký resort Dětenice, který se nachází v malebné vesničce Dětenice je hojně navštěvovaným cílem turistů. po výletě můžete navštívit i středověkou krčmu s dokonalou atmosférou.

23 km
Drábské světničky

Bývalá skalní pevnost Drábské světničky se vypínala na okraji plošiny skalního masivu u čedičového vrchu Mužský nedaleko Mnichova Hradiště. Drábské světničky patří mezi nejvyhledávanější místa Českého ráje, a to především kvůli dalekému výhledu do okolní krajiny.

Další výlety

Mezi vzdálenější lokality, které lákají turisty patří: Kozákov (25 km), Zřícenina hradu Frýdštejn (31 km), Hrad Pecka (32 km), Zámek Sychrov (40 km).

Koupání

V horkých letních dnech můžete také navštívit kopaliště v Ostružnu, Jičíně, Libáni, Sobotce... Milovníky přirodních vodních ploch potěší přiléhlé Jinolice, rybník Věžák, Roudenský rybník, Bažantník nebo vodní nádrž Jahodnice. V zimě pak např. Aqua Centrum Jičín.

Možnosti nákupu a jídlo

Samšina - Restaurace a obchod (1 km), Ohařice - Zmrzlina (1 km), Sobotka - Restaurace a obchod (7 km) Jičín - Restaurace a obchody (9 km), Lidl, Kaufland, Billa, Penny v Jičíně (9 km).


Areál

Nedaleko města Jičína leží náš areál. Otevírací doba je dynamická a záleží na vás, kdy potřebujete cestovat. Vše je jen o vzájemné domluvě.

GPS Mobil E-Mail Navigace Otevřeno
GPS: 50°27´36.092"N 15°15´5.702"E 602 618 393 michaelamastalkova@seznam.cz Kliknutím přejdete na mapu Po domluvě
Ceník:

Nástup nejdříve ve 14:00, odjezd nutný v sobotu do 10:00 hodin. Lze ubytovat na 3 a více nocí se sazbou 1000 Kč / noc. V chatkách není možný pobyt s domácími mazlíčky.

Sezóna Cena za týden Cena za víkend
ANO 7000 Kč
280€
2000 Kč
80€
NE 7000 Kč
280€
2500 Kč
100€
SILVESTR X X
- Cena je za chatku

- Sezóna je v termínu od 1. 7. do 31. 8.

- Sleva 10% na ubytování při objednání do konce června a platbě předem na účet.

- V chatce pro 6 osob je příplatek za 5. a 6. osobu 100,- Kč (4€) 1 osoba / 1 noc.

- V areálu je možné být i s vlastním obytným vozem, kapacita je pět míst k stání, je zde možnost doplnění pitné vody, výlevky a vypuštění odpadní vody. Elektrický proud a wifi. Poplatek činí 400 Kč (16€) / noc.

- Nejsme plátci DPH.

Navštivte další odkazy:

Stellplatz
http://www.ubytovani-vceskemraji.cz
https://www.e-chalupy.cz/cesky_raj/ubytovani-drstekryje-chatky-9050.php

Rezervace:

Rezervaci proveďte na http://www.ubytovani-vceskemraji.cz (úplně dole na stránce). Nebo kliknutím na