Stellplatz


Začala sezóna a rádi byste se vydali do Českého ráje?
Potřebujete najít vhodný stellplatz?
Jste na správném místě!
Kontaktujte nás a Vaše přání bude splněno.

Proč zaparkovat u nás?

Klidný a uzavřený areál

Možnost přípojky el. proudu a výlevky chemického WC + výpust odpadní vody

Možnost dobíjení baterií

Monitorováno kamerovým systémem

Široký výber z výletů

24 hodinový přístup k vozidlu

Možnost stání po celý rok (mimo Silvestr)


O nás

Stellplatz pro karavany a obytné vozy v prostředí Českého ráje Vám poskytne možnost zaparkovat si vůz, ke kterému budete mít přístup 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Náš nově vybudovaný rekreační areál v obci Drštěkryje s výhledem na zříceninu hradu Trosky Vám poskytne klidné zázemí s možností využití vybavení areálu.

U stellplatzu se nachází 5 chatek pro 4-6 osob, které slouží k letní rekreaci. Mobilní domky jsou klimatizované a mají veškeré vybavení. Zdarma je zapůjčení grilu. Celková kapacita objektu je 22 osob. Místo je ideální pro rodiny s dětmi, cyklisty, turisty, houbaře i horolezce, neboť se nachází kousek od Prachovských skal.


Výlety

7 km
Sobotka

Ve městě Sobotka je hezké koupaliště, horolezecká stěna, historické jádro města a nad celou Sobotkou se tyčí zámek Humprecht, což je elipsovitá stavba ze 17. století.

8 km
Prachov

Ať už jste horolezec, turista, nebo milovník přírody, neprohloupíte, pokud navštívíte známe skalní město. Prachovské skály jsou přístupné po celý rok a vždy je zde co obdivovat.

9 km
Jičín

Navštivte nádherné romantické město Jičín. Možná se zde potkáte s Rumcajsem, Mankou a Cipískem. Ve městě a v jeho okolí se nachází mnoho kulturních památek, které stojí za návštěvu.

11 km
Staré Hrady

Hrad a zámek Staré Hrady je ideální místo na rodinné výlety. Děti se zde setkají s pohádkovými bytostmi a dospělí mohou zjistit, jak se žilo za císaře Františka Josefa I.

14 km
Trosky

Státní hrad Trosky je dominantou Českého ráje. Jedná se o zříceninu gotického hradu, která by jako připomínala rohy čerta. Jeden roh se nazývá Panna a druhý Baba. Stojíte-li o nádherný výhled, rozhodně toto místo navštivte.

15 km
Hrad Kost

Středověký a zachovalý hrad je vhodný pro zájemce o historii. Autentické hradní prostory dýchají středověkem a pokud už máte historie a hradeb dost, můžete navštívit přilehlé údolí Plakánek.

15 km
Radvánovice

Přírodní zábavní park Šťastná země je plný herních prvků, pískovišť, trampolín, lanovek, nad tím vším stojí hrad Trosky s tobogány a v lese se skrývá geopark. Můžete se těšit také na kontaktní ZOO plnou zvířátek.

17 km
Dětenice

Unikátní a ojedinělý Zámecký resort Dětenice, který se nachází v malebné vesničce Dětenice je hojně navštěvovaným cílem turistů. po výletě můžete navštívit i středověkou krčmu s dokonalou atmosférou.

23 km
Drábské světničky

Bývalá skalní pevnost Drábské světničky se vypínala na okraji plošiny skalního masivu u čedičového vrchu Mužský nedaleko Mnichova Hradiště. Drábské světničky patří mezi nejvyhledávanější místa Českého ráje, a to především kvůli dalekému výhledu do okolní krajiny.

Další výlety

Mezi vzálenější lokality, které lákají turisty patří: Kozákov (25 km), Zřícenina hradu Frýdštejn (31 km), Hrad Pecka (32 km), Zámek Sychrov (40 km).

Koupání

V horkých letních dnech můžete také navštívit kopaliště v Ostružnu, Jičíně, Libáni, Sobotce... Milovníky přirodních vodních ploch potěší přiléhlé Jinolice, rybník Věžák, Roudenský rybník, Bažantník nebo vodní nádrž Jahodnice. V zimě pak např. Aqua Centrum Jičín.

Možnosti nákupu a jídlo

Samšina - Restaurace a obchod (1 km), Ohařice - Zmrzlina (1 km), Sobotka - Restaurace a obchod (7 km) Jičín - Restaurace a obchody (9 km), Lidl, Kaufland, Billa, Penny v Jičíně (9 km).


Areál

Nedaleko města Jičína leží náš areál. Otevírací doba je dynamická a záleží na vás, kdy potřebujete přístup k vozu. Vše je jen o vzájemné domluvě.

GPS Mobil E-Mail Navigace Otevřeno
GPS: 50°27´36.092"N 15°15´5.702"E 602 618 393 michaelamastalkova@seznam.cz Kliknutím přejdete na mapu Po domluvě
Ceník:

Účtujeme si 400,- Kč za noc. Cena se vztahuje na jedno vozidlo.

Máte-li zájem o pobyt v chatkách navštivte tyto odkazy:
rekreace
http://www.ubytovani-vceskemraji.cz
https://www.e-chalupy.cz/cesky_raj/ubytovani-drstekryje-chatky-9050.php

Rezervace: